Бонус 1000 гривень на перший депозит від Зіркабет

Бонус 1000 гривень на перший депозит.

Бонус 1000 гривень на перший депозит від ЗіркабетДля того, щоб отримати бонус просто зареєструйтеся і в Вашому особистому кабінеті зайдіть в розділ «БОНУСИ» і підтвердіть своє бажання отримати бонус. Поповніть свій рахунок на будь-яку суму і отримаєте бонус рівний сумі вашого першого поповнення. До кожної вашої гривні додатися ще 1 бонусна гривня від Zirkabet. Перший депозит в 20 гривень гарантує вам 20 гривень бонус. Сума бонусу 100% від суми депозиту, але не більше 1000 гривень.

Кожен новий гравець може отримати бонус на перший депозит тільки один раз. Максимальна сума бонусу 1000 гривень. Ви не можете зняти з рахунку бонусні гроші, поки не виконаєте умови бонусу. Для зняття, ви повинні зробити ставки в розмірі суми бонусу, помноженого на 20. Якщо ви отримали бонус на суму 100 гривень, для виконання умов акції, вам необхідно поставити 2000 гривень. Відіграти бонус можна протягом 10 днів. Під час відіграшу бонусу гроші в першу чергу знімаються з основного рахунку, кошти бонусного рахунку використовуються тоді, коли сума на основному рахунку буде дорівнювати нулю. Ставки ви робите в будь-який зручний для вас час до закінчення терміну відведеного на відіграш (10 днів). Виграші за ставками нараховуються на бонусний рахунок. Для відіграшу бонусу в розрахунок беруться тільки події з коефіцієнтом 1.8 і вище. У разі якщо ставка складається більш ніж з однієї події, то кожна окремо взята подія (в експресі, системі) теж має бути з коефіцієнтом 1.8 або більше. Після закінчення 10 днів, в разі дотримання умов отримання бонусу, кошти з бонусного рахунку будуть зараховані на ваш основний рахунок. Якщо умови отримання бонусу виконані не в повному обсязі або бонус був скасований гравцем, кошти на бонусному рахунку анулюються. Наприклад: ви внесли перший депозит 100 ₴, підтвердили акційну пропозицію, розмістили кілька ставок і програли 30 гривень, пізніше вирішили скасувати свою участь в акції. У вас на рахунку залишиться 70 ₴ власних коштів, які ви можете використовувати на свій розсуд. У разі якщо ви внесли 100 ₴, взяли участь в акційній пропозиції і розмістивши кілька ставок відіграли загальну суму 2000 ₴, при цьому баланс в процесі гри був з дефіцитом 40 ₴. Після закінчення терміну відіграшу на вашому рахунку буде 160 ₴ (100 ₴ – бонус від Zirkabet і 60 ₴ залишок вашого першого депозиту). Вся сума доступна для зняття. Період дії бонусного пропозиції 14 вересня 2016 – 31 грудня 2017 року.

Бонус 2500 гривень на другий депозит.

Zirkabet пропонує нову акцію і дарує вам бонус до 2500 ₴. Всі гравці, які вносять на свій особистий рахунок другий депозит, отримують на бонусний рахунок + 100% від суми вашого депозиту. Ви вже зареєструвалися і ви вже робили свій перший депозит на Зіркабет. Зараз ви вносите свій другий депозит, якщо ви хочете взяти участь в новій акції, підтвердіть своє бажання і поповніть свій рахунок. Під час відіграшу бонусу гроші в першу чергу знімаються з основного рахунку, кошти бонусного рахунку використовуються, коли сума на основному вже зіграє. Ставки ви робите в будь-який зручний для вас час протягом 20 днів. Виграші за ставками нараховуються на бонусний рахунок. Для відіграшу бонусу в розрахунок беруться тільки події з коефіцієнтом 1.8 і вище. Якщо ви граєте експресом то кожне окремо взяте подія також має бути з коефіцієнтом 1.8 або більше. Вейджер для відіграшу бонусу розраховується за формулою: сума депозиту х25. Наприклад: ви внесли другий депозит 2000 ₴, взяли участь в акційній пропозиції, розмістили кілька ставок і програли 600 гривень, пізніше вирішили скасувати свою участь в акції. У вас на рахунку залишиться 1400 ₴ власних коштів, які ви можете використовувати на свій розсуд. Ви внесли 1000 ₴, зробили кілька ставок і відіграли бонус. В процесі гри не всі ваші ставки були вдалими і з основного рахунку ви програли 500 грн, але виграли 1000 ₴, які були нараховані на бонусний рахунок. Після закінчення терміну відіграшу (20 днів) на вашому рахунку буде 1500 грн (500 гривень залишок вашого другого депозиту на основному рахунку і 1000 гривень з бонусного рахунку будуть зараховані на основний). Період дії бонусного пропозиції: до 30 листопада 2016 року. Покваптеся.

Також Зіркабет дає бонус на експрес до 50%.

Зіркабет букмекерська контора бонус 1000

Зіркабет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.