Бонус 50 євро від букмекера Winmasters

Отримайте Ваш реєстраційний бонус для ставок до 3500 руб (або 50 $, або 50 €). Зареєструйтесь, зробіть перший депозит на суму не менше 800 руб (або 10 $, або 10 €) і ви отримаєте бонус в розмірі 50% від депозиту (максимальний бонус 3500 руб, або 50 $, або 50 €), використовуючи код бонусу BONUS3500RU. Для рахунків в ЄВРО і доларах: реєстрація, депозит не менше 10 євро і 50% бонус до 50 євро, бонусний код BONUS50INT. Бонусна пропозиція діє для клієнтів, які проживають в наступних країнах: Боснія і Герцеговина, Естонія, Хорватія, Литва, Чорногорія, Сербія, Словенія, Росія, Україна, Молдова, Казахстан, Білорусь, Естонія, Литва, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, Туркменістан, Киргизстан і Таджикистан. Умови отримання і відіграшу однакові.

Розмір реєстраційного бонусу winmasters становить 50% від депозиту (максимальний бонус 3500 руб, або 50 $, або 50 €). Після створення облікового запису та внесення першого депозиту вам буде нараховано бонус. Цей депозит має бути внесений протягом перших 14 днів після створення облікового запису. Бонус буде надано тільки тим особам, які реєструються і вносять депозит на winmasters вперше. Вже зареєстровані на winmasters власники акаунтів, не можуть претендувати на цю бонусну пропозицію. Така бонусна пропозиція доступна для всіх користувачів з нижченаведених країн: Росія, Україна, Молдова, Казахстан, Білорусь, Естонія, Литва, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, Туркменія, Киргизія, Таджикистан, Туркменістан. Код для отримання бонусу під час поповнення рахунку “BONUS3500RU”. Кваліфікаційні депозити повинні бути не менше 800 руб (або 10 $, або 10 €). Максимальний запит на бонус 3500 RUB (або 50 $, або 50 €). До тих пір поки ваш бонус активний, Ваш баланс, а так само нові трансфери на гаманець обмежені для виведення грошей або переказів на інші гаманці поки вимоги на повне відіграш бонусу не виконані. Перш ніж використовувати ваш бонус, ви повинні зробити ставки з суми вашого кваліфікованого депозиту, на спорт і будь-які інші продукти на ваш вибір. Вам потрібно буде відіграти суму вашого депозиту і бонусу 7 разів перш ніж ви зможете вивести гроші. Одинарні ставки, а також мультиставки в загальній сумі, що містять вибір коефіцієнта менше 1,80, не враховуватимуться при виконанні умов по відіграшу бонусу. Щоб виконати умови по відіграшу бонусу, кожен вибір повинен бути з мінімальним коефіцієнти 1.20 або вище. Для виконання вимог бонусу будуть враховуватися тільки ставки на спорт. Час на відіграш бонуса – 60 днів. Коли вимоги за ставками будуть виконані, тоді бонусні гроші будуть конвертовані в грошові кошти (реальні гроші).

Також winmasters надає нову платформу і нову мобільну версію:

Можливість робити ставки більш ніж в 25000 live подій. Функція кешаута для розширення ваших можливостей в процесі гри. Вдосконалення видів швидких ставок з метою полегшення прийняття рішень гравцем. Найкращі коефіцієнти. Крім цього доступний кешбек при рахунку 0-0 і бонус на експрес до 60%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.