Прогнози букмекерів на Вибори Президента України

В неділю 31 березня 2019 року відбудуться Вибори Президента України. Як не дивно, але рейтинги і соцопитування не збігаються зі ставками букмекерів. Наприклад, соціальні опитування, проведені авторитетними українськими центрами, показують лідерство Володимира Зеленського та боротьбу за друге місце між Петром Порошенком і Юлією Тимошенко. У той же час в лініях букмекерських контор інша картина: фаворити – Порошенко та Зеленський, і навіть з такими низькими коефіцієнтами як 1.80. Тобто ставите 1000 грн і отримуєте 1800 грн якщо перемагає Зеленський. Також ви можете знайти і інші види ставок, як перемога в першому турі чи на кількість процентів голосів.

Візьмемо дані найбільш популярних в Україні букмекерских контор і слід зазначити, що БК Парі-Матч та Фавбет, які більш наближені до України, надають перевагу чинному Президенту, а БК на міжнародних платформах навпаки Зеленському:

Паріматч” – на перемогу Порошенко і Зеленського коефіцієнт однаковий 2.15, на  Тимошенко – 4.5.

Фавбет“: на перемогу Порошенко коефіцієнт 1.90, на Зеленського – 2.10, на Тимошенко – 5.25.

Фан-Спорт“: на Зеленського – 1.935, на Порошенко коефіцієнт 2.03, на Тимошенко – 2.08.

Зіркабет” – на перемогу Зеленського – 1.85, на  Порошенко – 2.35, на Тимошенко – 4.6.

Із європейських букмекерів пропонуємо дані популярного букмекера Bwin

Прогнози букмекерів на Вибори Президента України

На формування коефіцієнтів впливають об’єктивні і суб’єктивні чинники та математичний аналіз, згідно яких складаються прогнози. Це і думка незалежних політологів і соціологічні опитування, моніторинг преси, активність кандидатів і суспільні настрої в цілому тощо. До початку виборів зберігається певна тенденція, але попереду майже тиждень агітації і час до другого туру, якщо такий буде, тобто багато чого може змінитися. Також котирування можуть змінюватися під впливом ставок, чим більше чи менше сумма ставок на той чи інший результат, тим нижче або вище стає коефіцієнт. Згадаємо, що на початку року лідером в букмекерських конторах була Тимошенко з кф 1.90-2.20. І як тут не згадати прийом ставок на Brexit та вибори Президента США – на “Проти” Брексіт ставки приймались з мінімальними коефіцієнтами, а хто поставив на “За” вихід Британії з ЄС отимали виграші в 5-8 разів більші за суми своїх ставок. Схожа ситуація була і з фаворитом Клінтон та аутсайдером за декілька днів до виборів Трампом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.