Коефіцієнти букмекерів на парламентські вибори в Україні

В неділю 21 липня 2019 року відбудуться вибори до Верховної Ради України. Прогнозовано рейтинги і соцопитування поки що збігаються з коефіцієнтами букмекерів. На формування коефіцієнтів впливають об’єктивні і суб’єктивні чинники та математичний аналіз, згідно яких складаються прогнози. Це і думка незалежних політологів і соціологічні опитування, моніторинг преси, активність кандидатів і суспільні настрої, а також маневри політтехнологів.

Коефіцієнти букмекерів на парламентські вибори в УкраїніНайпростіша, найбільш зрозуміла і популярна ставка на явку виборців, наприклад Ви зробили ставку на суму 1000 грн. на те що проголосує більш як 58.5% виборців, явка на кінець виборів склала 61%, в такому випадку Ви отримаєте виграш з коефіцієнтом 2.05 тобто 2005 грн. Нижче ми покажемо коефіцієнти  станом на сьогодні на найбільш цікаві ставки на парламентські вибори.

Коефіцієнти букмекерів на парламентські вибори в Україні

Коефіцієнти букмекерів на парламентські вибори в УкраїніСлід відмітити, що останнім часом виборча клоунада продовжується. В політику йдуть такі цікаві персонажі, що іноді навіть не смішно, а страшно. Хоча, якщо на це все дивитись з іронією, то наприклад в опозиції до Миколи Тищенка побачимо Ольгу Фреймут, а виступи 95 кварталу і Дизель-шоу, промови Олі Полякової і Дзідзьо можна буде побачити наживо на каналі “Рада”. Ну і хотілось би нагадати виборцям, що до ВРУ знову балотуються такі “борці з корупцією” як Сергій Лещенко, який заходить від БПП і через деякий час купує квартиру за мільйони гривень за депутатську зарплату, якби всі такі “чесні” політики вказували свої статки як позичені в родичів чи знайомих, то і чіплятись ні до кого. Ну а стати ворогом США – як кажуть не увійти в історію, а в неї вляпатись. Але найбільш насторожує пітдримка і рейтинг проросійської гидоти, але це не дивно, коли політики мішають одне одного з лайном, а те про ти чого боролись громадяни спокійно з великим відривом проходить в Раду…

Коефіцієнти букмекерів на парламентські вибори в Україні

До початку виборів зберігається певна тенденція, але попереду майже три тижні агітації і багато чого може змінитися. Також котирування можуть змінюватися під впливом ставок, чим більше чи менше сумма ставок на той чи інший результат, тим нижче або вище стає коефіцієнт.

Рекомендуємо букмекерські контори, які найбільш популярні для громадян України: 

Коефіцієнти букмекерів на парламентські вибори в УкраїніКоефіцієнти букмекерів на парламентські вибори в УкраїніКоефіцієнти букмекерів на парламентські вибори в Україні1xbet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.