Платіжна система Neteller в Україні

Платіжна система Neteller в УкраїніЗовсім недавно для громадян України відкрито доступ до пластикових платіжних карт Net+ платіжної системи Neteller, дуже популярною у всіх букмекерських конторах. Жителі України можуть тепер без проблем замовити таку пластикову карту (тип МастерКард) і розраховуватися нею де завгодно, а також знімати готівку в банкоматах (на території України в гривнях) або в касі будь-якого банку в валюті рахунку Neteller. Карта передоплати працює точно так, як кредитна карта, з однією відмінністю: можна витрачати тільки гроші, доступні на рахунку. Поповніть свою карту Net +, поклавши гроші на обліковий запис для платежів електронного гаманця NETELLER. Отримати картку Net + просто.

1 . Зареєструйте безкоштовний електронний гаманець NETELLER.
2 . Подайте заявку на Net + Prepaid MasterCard .
3 . Поповніть свою карту, поклавши гроші на електронний гаманець.
4 . Використовуйте карту Net+ всюди, де приймається MasterCard.

Завдяки відсутності щорічних, щомісячних, а також зборів за невикористання це одна із самих економічних карт передоплати на ринку. NETELLER надає обліковий запис для здійснення платежів через Інтернет та у магазинах. Всю повну інформацію про тарифи по картці ви може знайти на Нетеллер.
Вартість картки така ж як у більшості банків і вона нічим не відрізняється від звичайних платіжних пластикових карт. У магазинах, супермаркетах і тд. комісія не знімається, тільки в банкоматах. Карту ви отримаєте поштою, зазвичай протягом тижня. У листі будуть вказані інструкції з активації, вони теж з’являться у вас в акаунті після замовлення картки. Після активації ви моментально побачите пін-код своєї картки, його також можна відновити в будь-яку хвилину. Карта видається на три роки. Поповнити рахунок гаманця Нетеллер найлегше можна навіть з зарплатної картки в гривні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.