strategy stv

Ставки в букмекерських конторах

Щоб виграти в букмекерській конторі, потрібно укласти парі з букмекерів, а простіше кажучи – поставити ставку на певну подію і якщо результат такий як Ви і ставили – отримаєте виграш. На що можна ставити в букмекерській конторі ? Та на що завгодно! Ставки приймалися навіть на кінець світу – буде чи не буде. Деякі букмекери приймають ставки на риболовлю, події в королівській родині (як назвуть первістка або в якому році буде друга дитина ). Фінансові ставки, ТВ шоу, політика, віртуальний спорт. Почнемо з того, що ставки бувають одиночні, комбіновані (системи) або експреси. Також не варто забувати, що ставки приймаються як до події, так і під час матчів (ставки лайв). Щоб почати робити ставки і отримати доступ до використання продуктів букмекерів необхідно пройти реєстрацію користувача в системі з наданням персональних даних. Вам необхідно зареєструватися в якості користувача і надати дані особистого характеру. При здійсненні фінансових операцій букмекер має право запитати у користувача копію документа , що посвідчує особу. Щоб уникнути небажаних контактів з боку третіх осіб ми рекомендуємо Вам не вказувати анкетних даних на форумах , в соціальних мережах і чатах.
Особам, які не досягли 18 річного віку заборонено користуватися продуктами, інформація про яких представлена ​​на нашому сайті. При реєстрації в букмекерських конторах в обов’язковому порядку запитується інформація про дату народження та підтвердження досягнення повноліття. Букмекер може запросити у користувача копію документа, що посвідчує особу. При цьому якщо з’ясується, що користувач не досяг повноліття, але при реєстрації вказав неправдиві дані, то всі операції на його рахунку будуть анульовані, незалежно від того були вони виграшними або програшними. При цьому ігровий рахунок користувача блокується без можливості відновлення.
Клієнт (гравець) – учасник угоди, який уклав парі з букмекером. Парі – угода, укладена між учасниками та букмекером, за умовами якого програвший повинен виконати своє зобов’язання. Полягає у вигляді прийому ставок від учасників парі на умовах, пропонованих букмекерської мережею в лінії. Лінія – перелік подій і результатів з коефіцієнтами виграшу, пропонованих букмекером для укладення парі. Ставка – грошова застава, як один із способів забезпечення виконання зобов’язань Гравця перед Букмекером і вноситься Гравцем в касу Букмекера за оплату участі в грі, що вказує на передбачення результату, або сума, на яку клієнт уклав парі на результат події. Коефіцієнт виграшу – пропоноване котирування різних результатів події.
Типи ставок:
Ординар – ставка на окремий результат конкретного події. Виграш по одиночній ставці розраховується як добуток коефіцієнта для даного результату на суму цієї ставки. Ставка вважається виграшною тільки у випадку, якщо результат події збігається з результатом, зазначеним у ставці.
Даний вид ставок є найпопулярнішим з усіх прийнятих букмекерами. Гравець може поставити ординар на будь-яку подію, ставки на результат якого приймаються в даній конторі.
Ординар дозволяє звести ризик до мінімуму, так як можливість виграшу залежить від результату лише однієї події .
Експрес – ставка на результати декількох (двох або більше) незалежних подій. Загальний коефіцієнт експреса розраховується як добуток коефіцієнтів всіх вхідних у нього фіналів .
Ставка виграє , якщо гравець вгадав результати усіх подій , що входять в експрес . У разі , якщо один або декілька результатів подій не співпали з наслідками, що входять в експрес, то така ставка вважається програла. Якщо по одному з подій, результат якого вказаний в експресі, прийнято рішення про повернення ставок , то експрес не вертається, аж його загальний коефіцієнт ділиться на коефіцієнт результату скасованого події.
Система (комбінована ставка) – вид ставок, що є комбінацією експресів однакового заданого розміру з обраного числа подій. Даний вид найменш популярний серед основних і чомусь найбільш складний для розуміння його правил.
Вибираючи даний вид ставок, гравець ставить на визначені ним кілька подій і вказує так звану «розмірність» , тобто розмір експресів входять в систему (наприклад, виграють 2 із 3, 3 із 4, 3 із 5 тощо).
Ставки на тоталізаторі це зовсім інше. Вам пропонують список подій, де Ви повинні вказати результат події або рахунок .
Після того як з основними термінами розібралися, бажано ознайомитися з правилами букмекерської контори. Хоча вони між собою мало чим відрізняються, але краще уточніть відразу ті моменти, за якими можуть потім виникнути питання. І буде прикро, якщо Ви вважали, що поставили правильно …
Як зробити ставку. Виберіть подію яке Вас цікавить. Підберіть результат і коефіцієнт. Введіть суму ставки і все.
Які ставки краще ставити: ординари, експреси чи системи? Все залежить від Вас. Можна і експрес нормальний встигнути поставити по ходу матчів. А можна і просто невеликі ординари по 10-20 доларів на кф 2.50-6.00 ставити, до речі дуже часто такі ставки є виграшними. Багато гравців ставлять ставки на фаворитів на маленькі коефіцієнти великі суми і виходить прикро якщо така ставка не грає. Просто стратегія експресів до початку матчів відрізняється від ставок по ходу. Теж саме і з ординарами.

Які бувають коефіцієнти для ставок

В основному використовуються три види коефіцієнтів:

Десятичний (європейський, decimal) :
Наприклад 2.75 – поставивши $1 Ви можете отримати 2.75, тобто Ваш чистий виграш 1.75$.
Дробовий (фракційний, британський, fractional):
7/2 – в цьому випадку: при ставці в 2 долари Ви можете виграти 7 доларів чистими , тобто по нашій звичній системі це буде 4.5 . Розрахунок наступний: 7 +2 = 9 і коефіцієнт 9 ділимо на 2 , вийде 4.5
5/1 – це 6 по європейськи.
Aмериканський (American): більшість гравців відразу не можуть зрозуміти цей коефіцієнт, але це зовсім просто. Американські коефіцієнти виражаються у від”ємних -110, або в позитивних числах: +120. Негативне число показує суму, яку потрібно поставити, щоб отримати прибуток в розмірі 100 дол США (або аналогічної суми в іншій валюті), а позитивні числа показують суму, яку Ви можете виграти, поставивши 100 доларів США .
Наприклад, з мінусом, – 110 щоб виграти 100 доларів, треба поставити 110 , по-нашому це приблизно 1.85;
з плюсом , +120 – якщо поставите 100 доларів , Ви виграєте 120 , а по- нашому це 2.2
Деякі букмекери ще пропонують Індійський (індонезійський, Indo) і Китайська (Chinese). Але оскільки на практиці вони зустрічаються рідко, розписувати ми їх не будемо.

Які ставки пропонують букмекерські контори

Ставки на кінцевий результат події (Money line). Результат події в цьому випадку – перемога, нічия або поразка. Самий простий і зрозумілий варіант ставок – перемога однієї з команд або нічия. Нюанси виникають у разі кубкових матчів в футболі, хокеї, баскетбол і т.д, тоді ставки можуть бути на основний час, з урахуванням додаткового часу, овертайму або з урахуванням пенальті. Найбільш поширене позначення на всіх букмекерських конторах: перемога першої команди – 1 , перемога другий – 2 , нічия – Х.
Одиночна ставка Money Line – це ставка на певний результат якої-небудь події. У разі вірно передбачив результати виграш складе твір величини ставки на коефіцієнт. При такій ставці в БК можливо побачити скорочені варіанти .
– Перемога 1-ої команди (скорочено П1)
– Перемога 2-ої команди (скорочено П2)
– Нічия (скорочено Х)
Для прикладу розглянемо матч Реал – Барселона. Коефіцієнт на перемогу першої команди (П1) 1.65, робимо ставку наприклад 100 $, якщо Реал здобуде перемогу то ми отримаємо виплату (100 * 1.65 = 165) 165$. Якщо буде нічия або переможе Барселона, то ми програємо поставлені гроші.
Подвійні результати або ставки з перестраховкою. Коли Ви ставите на таку позицію, то Ви впевнені, що – перша команда не програє (1Х), виграє одна з команд (нічиї не буде або 12), друга команда не програє (нічия або перемога, Х2). Коефіцієнт на такого роду ставки зазвичай невеликі, якщо не брати ставку проти явного фаворита. Відмінність цих ставок в тому що вони менш небезпечні, але в той же час коефіцієнти на них в два рази нижче. Як правило такі ставки використовують для експресів, щоб по максимуму застрахувати себе від програшу.
Давайте розберемо що ж означають такі ставки:
1Х – Перемога або нічия першої команди або просто: перша команда не програє.
2Х – Перемога або нічия другої команди або просто : друга команда не програє.
12 – Перемога першої або другої команди, тобто НІЧИЇ не буде. У матчі повинна бути здобута перемога .
Для прикладу матч: Динамо – Шахтар.
Коефіцієнт на перемогу Динамо (П1) – 2.75
Коефіцієнт на перемогу Шахтаря (П2) – 2.95
Коефіцієнт на подвійний результат (12) – 1.40
Робимо ставку на подвійний результат наприклад 100$. Якщо одна з команд виграє щогл то наш виграш складе 140 $ (100 * 1.4 = 140).
Програємо ми тільки в разі НІЧИЇ . Як бачите ймовірність виграти більш імовірно, але коефіцієнти при цьому не високі .
Ставка “Тайм – Матч”: Ви вгадуєте результат першого тайму і результат усього матчу. Тайм-матч – це одночасна ставка на результат першого тайму і всього матчу в цілому, тобто ставка виглядає так: в першому таймі переможе перша команда, а матч закінчиться внічию. Як правило, коефіцієнти на дані результати досить високі, особливо якщо можна поставити на нічию або на протилежні результати. А ще вищі коефіцієнти, коли ви ставите на точний рахунок, наприкалад перший тайм нічия 0-0, а матч закінчиться перемогою другої команди 0-1.
Ставки на тотал: це ставки на кількість голів, кутових, жовтих карток, ударів по воротах, аутів, пробіжок, спроб, тачдаунів і т.п. Такі ставки приймаються як на загальну кількість очок, так і на тайм, чверть, період і тд. Вам потрібно вказати яку кількість буде більше або менше. З поняттям тотал ми зустрічаємося дуже часто, практично у всіх видах спорту: тотал голів у футбольному матчі, тотал очок у баскетболі, тотал раундів в боксі, тотал зіграних геймів в тенісі. У букмекерських конторах слово тотал скорочується:
– Тотал більше ТБ (Over)
– Тотал менше ТМ (Under)
Для прикладу візьмемо: баскетбол, матч Даллас – Фінікс. Робимо ставку на тотал більше 150 (ТБ 150). У цьому випадку нам необхідно щоб рахунок матчу в сумі давав більше 150 очок (наприклад 80-71), тільки в цьому випадку наша ставка буде виграшною. Якщо ж сума виходить рівно 150 то БК робить ПОВЕРНЕННЯ вашої ставки (гроші повертаються назад). Якщо буде набрано менше 150 очок – наша ставка відповідно програє.
Ставки на парне чи непарне (чет/нечет, Odds/Even). Букмекерська ставка парне/непарне означає парність і непарність загальної кількості голів або очок у матчі. В результат парне/непарне може братися як сума голів забитих однією командою, так само і сумарний результат. Для прикладу візьмемо матч Арсенал – Челсі. Робимо ставку, тотал матчу Парний. У цьому випадку нам необхідно щоб сума голів у матчі була парною (2, 4, 6, 8 і т.д).
Індивідуальний тотал – кількість забитих м’ячів або перерахованого вище в матчі одним з учасників змагання. Ставка на індивідуальний тотал першого або другого учасника події більше або менше кількості голів.
Наприклад візьмемо матч Наполі – Інтер . Робимо ставку на тотал Наполі більше 1 (ІТБ1) . У цьому випадку на необхідно щоб Наполі забив більше 1-го гола, бо тільки в цьому випадку наша ставку виграє. У разі якщо Наполі заб’є 1 гол, то БК зробить повернення нашої ставки. В іншому випадку ми програємо нашу ставку .
Точний рахунок: у футболі, хокеї, тенісі і т.д. можна робити ставки на точний результат матчу за дуже великий коефіцієнт.
Ставка на Фору (Гандикап): якщо посянити по простому – фора або гандикап це різниця в очках. Наприклад, рахунок 3-1, то для першої команди зіграла фора -0.5, -1, -1.5, а -2 це повернення ставки, -2.5 ставка програла. А якщо ви поставили на другу команду плюсовий гандикап, то фора +0.5, +1, +1.5 – ставки програли, +2 – повернення, +2.5 і вище – виграш. Аналогічно гандикап підраховується по голам, очкам, кутовим і тп. Азіатський гандикап дещо відрізняється.
Деякі нюанси: не плутайте з тоталом більше/менше наприклад точну кількість голів або кутових (наприклад є тотал більше 1.5 і команди заб’ють 1 або 2 голи). При першому варіанті у Вас не зіграє ставка якщо буде 1 гол , а при другому якщо їх буде 3). Точно так і кутові, ЖК і т.п. Також не плутайте ставки перемога в таймі /матчі. Деякі букмекери дають перемога в першому таймі /перемога у другому. Наприклад: команда виграла в першому таймі 2-0 , а в другому програла 0-1. У першому випадку у вас зіграє П1/П1, а в другому П1/П2 .
Ставки по часовим проміжкам. Ставки на тимчасові проміжки – це ставки в яких ви повинні вгадати наприклад з якої та по яку хвилину буде забитий гол. Переважно такі ставки робляться на футбол, але використовуються у багатьох видах спорту. Якщо взяти на прикладі, то виглядає ця ставка приблизно так: 1-ий гол буде забитий з 1 по 24 хвилину. Так- 1.75, Ні – 2.0. Ви можете зробити ставку як і на гол так і на те що його не буде в цьому інтервалі. Якщо будь-яка з команд заб’є гол в інтервалі з 1-ої по 24 хвилину включно гол, то ви виграєте ставку, в іншому випадку – ні.
Прохід команди. Даний вид характерний для кубкових змагань і стадій плей-офф. Ви робите ставку на те, що команда пройде в наступний раунд. Ставка вважається виграшною, якщо команда, на яку поставив гравець, вийшла в наступну стадію змагань, незалежно від обставин (неважливо, чи закінчилася гра в основний або додатковий час, по пенальті) . Слід звернути увагу, що для змагань, що передбачають стадії з 2 матчів, такі ставки розраховуються за підсумками саме двох матчів.
Ставки на точну кількість голів, кутових, жовтих карток і тд. Такі ставки на точну кількість вельми ризиковані. В даному типі ставок вам необхідно вгадати точну кількість, дана ставка проходить рідко, але коефіцієнт на такі події дуже високий.
Ставки на гравців, які заб’ють голи (Goalscorer). У цьому виді ставки ви повинні вгадати який гравець заб’є гол у матчі. Без різниці на якій хвилині в якому порядку , головне що б гравець на якого ви зробили ставку забив у цьому матчі. Цю ставку можна робити тільки до початку матчу , в режимі LIVE її немає. Так само можна ставити на те що гравець не заб’є гол, у букмекерських конторах ця ставка виглядає приблизно так: Ярмоленко (більше 0.5)  так – 2.20, ні – 1.37. Перший гол – 6.00. Останній – 6.00. Дубль – 15.00. Хет-трик – 100.00. Коефіцієнт залежить звичайно ж від амплуа гравця.
Хто з гравців отримає жовту або червону картку. У ставці “отримає гравець жовту або червону картку в матчі ” – потрібно визначити чи буде показана конкретному гравцеві жовта або червона картка у матчі. Зараховуються тільки жовті та червоні картки, показані польовим гравцям і воротарю. Якщо гравець не вийшов у стартовому складі і на заміну, коефіцієнт рівний 1, а ставка повертається. У всіх БК цю ставку можна побачити приблизно в такому вигляді:
Хачеріді отримає червону картку: так – 4.7, ні – 1.22
Хачеріді отримає жовту картку: так – 1.85, ні – 1.95
Яким способом буде забитий гол. Цікавий вид ставок, оскільки присутні при таких ставках пристойні коефіцієнти. Ви ставите наприклад на те, як буде забитий перший гол. Зазвичай пропонують варіанти: удар ногою, головою. На ринки, що гол буде забитий зі штрафного або з пенальті коефіцієнти більш високі, а самий шикарний коефіцієнт дають на те, що буде автогол (тобто гол забитий в свої ворота і він коливається від 20 до 50).

Стратегії ставок

Сенс у тому, що у кожного своя стратегія чи краще сказати свій стиль гри на БК. Які стратегії популярні для гри на букмекерській конторі?
Стратегія “Догон”. Так називають стратегію, при якій ставки здійснюються на одну і ту ж подію до того моменту, поки вона не настане (наприклад: на перемогу, нічию, тотал). Ця стратегія стала особливо популярною у гравців, які вже не новачки у грі з букмекерами, але ще й не професіонали. Стратегія “Вилка”. Єдина ігрова стратегія, яку по праву можна назвати безпрограшною – це “букмекерські вилки”. Це дійсно спосіб заробітку, де ризик програшу відсутній, але не будемо стверджувати, що завдяки йому можна заробити досить пристойну суму, в іграх з букмекерськими конторами і на біржах ставок. Можна ставити “вилки” по ходу матчу. Такі вилки не викликають підозр у букмекерських контор і не відображаються на репутації Вашого рахунку. Коефіцієнти в букмекерських конторах не сильно відрізняються до початку матчу. Вилки з’являються по ходу матчу. Приклад: тотал забитих голів у першому таймі (більше 1.5 – Кф. 2.75, менше – 1.35). Ставимо на тотал більше, наприклад 100 доларів. Минуло 10 хвилин, забили гол. Коефіціенти змінюються в іншу сторону – це вилка (більше 1.5 – к.1.3, менше 2.8). Тепер швидко ставимо на тотал менше теж 100 доларів і нам однаково скільки голів заб’ють у першому таймі, ми в будь-якому випадку в плюсі ​​мінімум 75 доларів. На відміну від “вилок” в лайві, за “вилки” на двох різних конторах до початку матчу вас можуть взагалі заблокувати на обох конторах.
Стратегія “Коридор”. Сам термін прийшов звичайно ж від гравців, і на сленгу позначає вид ставок в наприклад в баскетболі, коли гравець робить ставки одночасно на першу і на другу команди, але при цьому з різним гандикапом. Або на тотал наприклад ТБ 150 і ТМ 160, тобто при кінцевій сумі в 155 очок обидві ставки будуть виграшні.
Стратегія “Value Betting” або “Завищений коефіцієнт”. Теорія даної стратегії досить проста: Вам необхідно порівняти свою оцінку ймовірності події з коефіцієнтом, який виставив букмекер. І якщо за Вашою оцінкою в підсумку виходить, що букмекер недооцінив дану подію і фактично завищив коефіцієнт на нього – Value знайдений. Тобто наприклад на перемогу в матчі Шахтар – Севастополь на перемогу Шахтаря виставлений кф. 2.00, а ймовірність перемоги значно вища.