Що потрібно для успіху в ставках на спорт?

Ставки на спортБудь-яка людина, що хоча б раз в житті робила ставку, хотіла домогтися успіху в цій справі. Чим довше ти перебуваєш в сфері беттингу, тим більше досвіду набуваєш. Не завжди навіть досвідчені гравці можуть похвалитися грою в плюс на дистанції. Що ж робити гравцям, які тільки починають грати в букмекерській конторі або тим, які не можуть похвалитися успіхами, тобто мінусові користувачі. Не будемо приховувати і такі є, але все можна змінити.

Ми б хотіли виділити основні правила, які поза всякими сумнівами збільшать шанси гравця на гру в плюс:

1. Теорія ймовірності в ставках не працює. Така думку у тих людей, які прийшли в ставки з азартних ігор, так як у них зовсім інше мислення, яке сформувалось при грі на ігрових автоматах. Зрозуміло, що результат будь-якого матчу залежить від цілого ряду чинників та випадковостей і заздалегідь їх ніхто знати не може. Незважаючи на це теорія ймовірності і математика працює, і саме на неї потрібно спиратися, щоб домогтися успіху і грати в плюс.

2. Вибір букмекерської контори. Якщо Ви думаєте, що вибір букмекера не впливає на ваші результати, то глибоко помиляєтеся. Маржа, низькі ліміти, недостатньо широка лінія – все це мінуси неякісного букмекера, натомість букмекерська контора Вільям Хілл убезпечить вас від подібного. Цей бренд найстаріший в індустрії, і протягом величезної кількості часу прагне стати ще краще.

3. Немає жодних залізобетонних, 100% виграшних ставок. Навіть букмекер на 100% не знає, як завершиться спортивна подія, а як про подібне можете думати Ви. Особливо це стосується тіпстерiв, які продають подібні прогнози. Вся інформація націлена на новачків, але під собою вона не відображає нічого спільного з їх описом і очікуванням.

4. Не можна робити висновки про успішність своєї гри на короткій дистанції. При цьому не можна ризикувати більше, ніж 10% від ваших ставок. Часом гравці програють всі свої гроші за один день, а то і пару годин. Природно, що все це є великою дурістю. Може бути сьогодні не ваш день, але в теорії Ви б могли домогтися грандіозних успіхів, але вже програли банк. Не піддавайтеся своїм емоціям, інакше шанси на успішну гру в конторі будуть прагнути до нуля.

5. Успіх у ставках на спорт на дистанції простий. Потрібно вибирати ті ставки, в яких коефіцієнт, виставлений букмекером, не відповідає розкладу сил на вашу думку. Наприклад, Ви хочете поставити на перемогу «Реала» над «Барселоною» і коефіцієнт на виграш «вершкових» 3.00. Отже, десь 33% віддають букмекери ймовірності цього результату. Ви проаналізували цю зустріч і вважаєте, що шанси «Реала» мінімум 50%, тоді така ставка однозначно має право на життя. Не обов’язково, що саме вона принесе виграш, але така гра на дистанції повинна допомогти досягти прибутку.

Підводячи підсумки варто сказати про те, що, якщо Ви хочете домогтися успіху в ставках на спорт, тоді потрібно вміти відходити від своїх принципів і через серію програшів або виграшів. Потрібно постійно аналізувати те, виходячи з якого принципу Ви робите свої ставки. Внесення точкових корективів однозначно посприяє тому, що Ви будете ставити тільки краще і це допоможе вам обіграти букмекерську контору на тривалій дистанції. Проаналізуйте свою гру і зробіть потрібні висновки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.