Букмекерська контора Spinsport

Увійдіть в Spin Sports і отримаєте неперевершене пропозицію Фрібета 200 $ БЕЗКОШТОВНО. Акція доступна для всіх нових гравців і на будь-якому пристрої, будь то настільний ПК або мобільний. Наше Вітальне Пропозиція не тільки допоможе знайти перевагу і наблизитися до перемоги, але і надасть Вам доступ до безлічі пропозицій, які ми розробляємо кожен день спеціально для Вас. Незалежно від того, на яких ринках Ви вирішите зробити ставку, Вас чекатимуть найвигідніші коефіцієнти на всіх найбільш популярних спортивних подіях.

Вітальний бонус Spin Sports – це 100% Безкоштовна ставка, яка залежить від суми першого депозиту в Spin Sports. Для того, щоб отримати Безкоштовну Ставку на Спорт, необхідно внести мінімальний депозит в розмірі 10 євро (або еквівалент в іншій валюті), використовуючи доступний метод депозитів в Spin Sports, протягом 7 днів з моменту реєстрації аккаунта. Максимальна сума сума бонусу 200 євро, тобто для отримання максимального бонусу необхідно поповнити свій рахунок мінімум на 200 євро. Пропозиція Безкоштовної Ставки доступно тільки для користувача, який зареєстрував новий акаунт в Spin Sports і поширюється тільки на спортивні ставки. Дана пропозиція не можна перевести в готівку або використовувати в іншому продукті від Spin. Ознайомтеся з більш детальною інформацією в Основних Правилах п.1.

ПРИМІТКА: існуючі користувачі Spin Sports і клієнти, які зареєстрували другий аккаунт в Спорт не мають права скористатися цією пропозицією (це також відноситься до клієнтів, які повернулися, попередньо закривши обліковий запис в Spin Sports).

Зверніть увагу:
* Що користувачі, які проживають в Бразилії, будуть користуватися іншим Привітальним Пропозицією – см. Правила і Умови на португальському (Бразилія) мовою для більш докладної інформації Termos De Aposta Grátis
** Гравці, які проживають в Норвегії, Нідерландах і Таїланді, повинні виконати вимогу до відіграшу в 7-кратному розмірі початкового депозиту для того, щоб отримати вітальне пропозицію.

4. Вітальне Пропозиція Безкоштовної Ставки в Спорт буде додано автоматично на Ваш баланс Безкоштовних Ставок на успішно виконаний перший депозит в розмірі не менше 10 грошових одиниць (див. Таблицю нижче) після розміщення першої ставки.

5. Після подачі заявки на Пропозиція, вимога до обороту в розмірі п’ятикратної суми від першого депозиту в Spin Sports має бути виконано перед тим, як можна буде зробити висновок. Наприклад, в разі депозиту 200 $ вимога до обороту становитиме 1000 $ і підлягатиме нижченаведеними вимогами.

1. Для того, щоб активувати Безкоштовну Ставку:

a) користувач повинен зробити успішний перший депозит не менше 10 грошових одиниць (див. таблицю нижче);
б) на користь вимог до обороту зараховуються:

Поодинокі ставки – повинні бути розміщені з коефіцієнтом 1.3 або вище.
Ставки Each-way – частина ставки на місце повинна бути розміщена з коефіцієнтом 1.3 або вище.
Системні ставки – кожен вибір повинен бути зроблений з коефіцієнтом 1.3 або вище.
Cash-out: ставки, які були виплачені достроково, не зараховуються на користь вимоги до обороту.

2. Безкоштовна Ставка буде нарахована автоматично після здійснення першого депозиту і розміщення першої ставки. Висновок буде доступний після установки кваліфікаційної ставки / ставок, до якої / яких був виконаний необхідний оборот в п’ять разів від суми першого депозиту.

3. Пропозиція Безкоштовної Ставки дійсно протягом 7 днів після того, як Ви внесли перший депозит в новому акаунті Спорт, незалежно від того, активували Ви дана пропозиція чи ні.

4. У випадках, якщо Ваша кваліфікаційна ставка стала non-runner, push або void, необхідно встановити повернення на іншу (-і) кваліфікаційну (-і) ставку (-і) перш, ніж буде дозволено робити висновок.

5. Перш ніж Ваш висновок буде здійснений, Ваша манера гри буде оцінена на предмет девіантності і порушення наших правил і умов. У разі, якщо були порушені будь-які правила пропозиції / акції або ж є доказ розміщення ставок користувачем або групою користувачів (наприклад, схема ставок (англ. Betting patterns) на тих же подіях / ринках, які виявлені на декількох акаунтах), використовуючи безкоштовну ставку, бонус, поліпшені виплати, або кешаут функції або будь-яке інше пропозицію / акції, що спричинить за собою гарантований прибуток незалежно від результату, будь то індивідуально або в групі, Spin Sports зберігає право, на свій розсуд, конфіскувати безкоштовну ставку або бонус-stakes або будь-які інші stakes, які були отримані за допомогою безкоштовних ставок або бонусів, і може утримати будь-які висновки та / або конфіскувати все виграші з таких ставок. Spin Sports також залишає за собою право відкликати безкоштовні ставки або бонуси таких пропозицій і конфіскувати їх.

Реєстрація

SINGLE LICENSE

Букмекерська контора Spinsport

10 user accounts

Free 30-day trial

200 projects

No encryption

100 MB Storage

10 custom domains

100 sub domains

SINGLE LICENSE

$29

ONE TIME FEE

10 user accounts

Free 30-day trial

200 projects

No encryption

100 MB Storage

10 custom domains

100 sub domains

SINGLE LICENSE

$29

ONE TIME FEE

10 user accounts

Free 30-day trial

200 projects

No encryption

100 MB Storage

10 custom domains

100 sub domains

WordPress Pricing Table Plugin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.