Skrill Moneybookers в Україні, який банк вибрати

Цієї тему ми торкнулися не випадково, оскільки всі знають які виникли проблеми з Вебмані в Україні. Виведення коштів через систему Вебмані до сих пір недоступне, а ті пропозиції виплат на картки, які пропонуються не викликають довіри і не є безпечними. Тож деяка інформація для людей, які використовую таку відому і популярну платіжну систему як Скрілл Манібукерс. Як показала практика при прямому поповненні рахунку на будь-якій букмекерській конторі особливих проблем з платіжними картами немає. Як і скрізь – номер карти, сума, термін дії карти, код СVV, хвилина і гроші на рахунку. А коли замовляється виплата, то карта визначається автоматично, сума виводу і гроші на протязі 2-3 днів на карті в будь-якій валюті. Швидкість отримання грошей вже залежить від банку. В Україні дуже добре зарекомендували себе такі банківські установи – Укрсоцбанк (Unicredit), Сведбанк і інші банки входять у відомі групи банків, наприклад німецький Комерцбанк і австрійський Райффайзен .
Але ми зіткнулися з такою ситуацією – деякі банки, а конкретніше один отримує платіж і блокує його зняття. Це відноситься до платежів з Манібукерс. Інформація отримана з різних джерел, починаючи від повідомлень на форумах і закінчуючи знайомими. Щоб не ходити навколо – наші поради.

1. Для поповнення рахунку на букмекерській конторі і виплат в принципі підійде будь-який банк і будь-яка карта (електрон, класик і т.д, головне щоб ззаду був тризначний код). Різниця тільки у вартості послуг. АЛЕ краще брати ВІЗУ і мінімум класик, а банк наприклад Укрсоцбанк, Аваль або ті, що працюють у великих групах іноземних банків (Форум, Укрсиббанк, Ерсте).
2. Для поповнення Манібукерс РЕКОМЕНДУЄМО тільки ВІЗА і теж мінімум класик, виплата автоматично на прикріплену карту або рахунок.
3. НЕ РЕКОМЕНДУЄМО використовувати карти та рахунки ПРИВАТБАНКУ для розрахунків в системі Skrill. Це не антиреклама, якщо хочете можете користуватися, але ДУЖЕ часто в цьому банку виникають проблеми, особливо з Манібукерс, а враховуючи “високий” рівень працюючого персоналу – можете взагалі втратити свої кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.