Акція від Паріматч до Фіналу Кубка України

Для участі в акції необхідно активувати пропозицію в налаштуваннях рахунку та оформити ставку на фінальний матч кубка України «Шахтар» Донецьк – «Інгулець» Петрове (15.05.19) на результати потрібної категорії Джекпот!

Дана пропозиція доступна тільки для ставок на матч «Шахтар» Донецьк – «Інгулець» в період з 15:00 13 травня до 16:55 15 травня (GMT + 3) 2019 року.

Мінімальна сума ставки для участі в акції залежить від категорії Джекпот акції і становить:

Джекпот категорії SILVER – мінімальна сума ставки від $ 3;

Джекпот категорії GOLD – мінімальна сума ставки від $ 5.

Ставка може складатися з однієї події або комбінувати в експресі за умови, що один з результатів в експресі оформлений на акційний матч (тобто матч «Шахтар» Донецьк – «Інгулець») з коефіцієнтом не менше 1,5.

Для участі в Джекпоті категорії SILVER необхідно:

активувати пропозицію в налаштуваннях рахунку, зробити 3 ставки (мінімум 1 ставку в кожній з трьох зазначених нижче категорій результатів) на матч «Шахтар» Донецьк – «Інгулець»:
– результат матчу (П1 / Х / П2);
– тотал матчу (парний / непарний);
– тайм / Матч.

Для участі в Джекпоті категорії GOLD необхідно:

активувати пропозицію в налаштуваннях рахунку, зробити 5 ставок (мінімум 1 ставку в кожній з п’яти зазначених нижче категорій результатів) на матч «Шахтар» Донецьк – «Інгулець»:
– результат матчу (П1 / Х / П2);
– тотал матчу (парний / непарний);
– тайм \ Матч;
– голи в обох таймах;
– точний рахунок.

Акційні ставки, розраховані з коефіцієнтом 1,0 і за послугою CashOut, а також ставки типу «система» не приймають участь в даній пропозиції. Переможці категорії SILVER будуть визначені за допомогою сайту random.org серед усіх учасників акції, які виконали умови акційної пропозиції. У разі виникнення непередбачених обставин, які роблять підведення підсумків акції через вказаний сервіс неможливим, компанія залишає за собою право вибрати інший подібний сервіс.

Призовий фонд категорії SILVER акції становить:

1 місце – $ 500
2 місце – $ 350
3 місце – $ 150
Заохочувальний приз у розмірі $ 1000 буде розподілений рівними частинами між усіма учасниками акції, хто виконав умови категорії SILVER.

Призовий фонд категорії GOLD становить $ 3000. Переможцями Джекпоту категорії GOLD стануть ті гравці, які виконають всі умови даної акційної пропозиції і у яких виграли всі ставки на зазначені результати категорії GOLD. У разі, якщо декілька клієнтів виконали всі умови Джекпот категорії GOLD, сума Джекпот буде розподілена між переможцями рівними частинами.

Список переможців акції буде оголошено після 14:00 (GMT + 3) на наступний день після завершення матчу. Бонуси будуть нараховані в валюті ігрового рахунку протягом 24-х годин з моменту оголошення результатів.

Реєстрація

паріматч бонус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.