Лови призи з експресу Parimatch

Для участі в акції – ставте експреси від 100 UAH з загальним коефіцієнтом від 1.5 на будь-який вид спорту. За кожен поставлений експрес ти отримаєш квитки на розіграші дня, тижня і великий розіграш. За кожен експрес, який не зіграє, ти додатково отримаєш лутбокс з гарантованим призом всередині.

Серед призів десятки тисяч FreeSpins, FreeBets, смартфони iPhone 12 і Samsung S21, консолі PlayStation 5, колонки JBL, квитки на Atlas Weekend, крутий Мерч від Parimatch і подарунки від офіційних партнерів БК Parimach (“Ювентус”, “Лестер”, “Шахтар”). У день фіналу Євро 2020 пройде Головний розіграш, на якому буде розігруватися цілий Bitcoin.

Чим більша сума твоєї ставки, тим більше квитків ти отримуєш: за ставку 100 UAH – 1 квиток, 200 UAH – 2 квитка і т.д. Чим вище сума програшного експреса, тим крутіше лутбокс і подарунки всередині: Bronze – від 100 UAH, Silver – від 500 UAH, Gold – від 1000 UAH.

Лутбокс – це “коробка” з призами, які гравець отримує, якщо експрес не зайшов. У ньому знаходяться фізичні призи, бонуси і квитки на розіграш призів. Категорії лутбоксів: Лутбокс Bronze – за експрес від 100 UAH. Лутбокс Silver – за експрес від 500 UAH. Лутбокс Gold – за експрес від 1000 UAH. Мінімальний коефіцієнт повинен бути не нижче 1.5.

Всього є три типи розіграшів: щоденний, щотижневий і головний. Перші два проходять щодня і щотижня відповідно. Великий розіграш відбудеться в останній день акції. Список призів для кожного розіграшу відображається на його сторінці. Переможці визначаються за допомогою рандома і відображаються на сторінці акції після закінчення розіграшу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.