Букмекерська контора Марафонбет

Букмекерська контора Марафонбет

«Марафон» є однією з найвідоміших і найавторитетніших букмекерських контор в країнах СНД. Букмекерська контора Марафонбет заснована в 1997 році і мала найбільшу мережу стаціонарних пунктів прийому ставок. Сьогодні БК «Марафонбет» як і раніше є однією з найулюбленіших і впізнаваних букмекерських контор. Офіційний партнер таких відомих футбольних клубів, як «Манчестер Юнайтед», «Малага», «Хайберніан», а також до недавніх пір «Динамо» Київ.

Лінія букмекерської контори «Марафон» містить дуже велику кількість подій в різних видах спорту, серед яких основний акцент робиться на футбол, теніс, баскетбол і хокей. Розпис на популярні змагання задовольнить будь-якого гравця. Топові футбольні матчі часто містять більше 200 варіантів ставок, серед яких дуже широко представлені не тільки тотали і гандикапи. Тому розпис на найбільш популярні події у БК «Марафон» один з найбільших серед конкурентів. Матчі «другого футбольного ешелону» представлені трохи скромніше, але також досить докладно. Для любителів ставок на баскетбол тут пропонується теж досить багато ставок на тотал і гандикап, в той час як конкуренти найчастіше обмежуються набагато меншим числом варіантів. А розпис на хокей мабуть є найбільший в світі спортивних ставок. Так, рідко можна зустріти на найпопулярніший зимовий вид спорту понад 100 різних пропозицій, починаючи від декількох десятків тоталів і гандикапів на матч, і закінчуючи такими ж пропозиціями на періоди.

Ставки «Live» у БК «Марафонбет», як і ставки до гри, відрізняються теж величезним вибором пропозицій. Це і великий вибір матчів, пропонованих одночасно в онлайн режимі, так і глибина їх розпису. Це дійсно вражає, тому що такий достаток «Live» ставок важко зустріти в інших букмекерських конторах. Тому можемо сміливо запевнити, що букмекерська контора «Марафон» є одним з лідерів в букмекерській галузі за пропозиціями і прийому ставок в «Live» режимі. До того ж на допомогу зареєстрованим клієнтам тут пропонуються прямі відео-трансляції багатьох матчів.

У порівнянні з багатьма букмекерськими конторами, БК «Марафон» виставляє досить низьку маржу на свої послуги. Так, для багатьох видів спорту коефіцієнти на одно очікувані протилежні результати однієї події коливаються тут в діапазоні 1.9-1.95, що є досить високим рівнем коефіцієнтів серед усіх букмекерських контор. З цих причин БК «Марафон» є дуже популярною у професіоналів і любителів «вилок», в зв’язку з чим їй доводиться часто обмежувати максимальні суми ставок на рахунках таких клієнтів. Але для гравців, що віддають перевагу чесній грі на невеликі суми, БК «Марафон» є дуже хорошим варіантом.

Інтернет-ресурс Марафонбет доступний більш ніж на 20-ти мовах. На сайті також доступні розділи казино і фінансових ставок. А для любителів сучасних мобільних пристроїв передбачена мобільна версія сайту букмекерської контори «Марафон». Також особливо варто відзначити розділ статистики на сайті БК «Марафон», так як він тут реалізований на найвищому рівні. Вся статистична інформація за багато років зібрана воєдино в цьому розділі. І багато любителів спортивних ставок знають, що немає необхідності шукати спеціальні статистичні ресурси, тому що тут можна знайти практично будь-які дані з будь-якого виду спорту і чемпіонату за бажаний період.

Тоталізатор Марафонбет

На сайті доступний тоталізатор, де гравцеві пропонується заповнити купон на 15 подій, і в разі вгадування більше 9-ти з них, можна отримати виграш, який залежить від того, скільки учасників також змогли вгадати таку ж кількість результатів. Сам призовий фонд при цьому утворюється ставками гравців, тобто букмекерська контора виступає тут, в основному, в якості організатора і гаранта. На Марафоні доступні три види тоталізатора – це тоталізатор «Точний рахунок», тоталізатор «1X2» і тоталізатор «Теніс». Пул тоталізатора досить таки великий, а джек-пот іноді досягає більше 1 млн євро.

Якщо Ви початківець, то БК «Марафон» – чудовий майданчик для того, щоб набратися досвіду в ставках. Для професіоналів БК «Марафон» теж є бажаним ресурсом, хоча букмекерська контора іноді обмежує суми максимальних ставок для таких гравців. Але тим не менш, це одна з кращих букмекерських контор по всіх параметрах на сьогоднішній день, тому ми її рекомендуємо всім!

Переваги:

  • великий вибір видів спорту та чемпіонатів;
  • дуже широка розпис;
  • високі коефіцієнти;
  • відмінний розділ «Live» ставок;
  • прямі відео-трансляції матчів;
  • велика кількість валют рахунку;
  • багато доступних методів поповнення і зняття.
  • МОМЕНТАЛЬНА ВИПЛАТА

Реєстрація

Букмекерська контора Марафонбет

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.