Бонус 50 євро від букмекерської контори Фонбет

Дуже відома і популярна БК Фонбет пропонує для нових гравців бонус на перший депозит до 50 євро.

Отримати бонус дуже просто, для цього потрібно зареєструватися, зробити перший депозит від 5 євро і отримати 100% бонус від суми першого депозиту до 50 євро.

Бонус нараховується автоматично у вигляді безкоштовних ставок (фрібет). Єдина умова – сума депозиту має бути не менше 5 євро (або еквівалент в іншій валюті). Максимальна сума бонусу – 50 євро (або еквівалент в іншій валюті). Фрібети нараховуються по черзі після відіграшу, коли сума ставок стане дорівнює сумі відіграного фрібету х10. Інформацію про те, яку суму залишилося поставити до отримання наступного фрібету, можна подивитися в Особистому кабінеті або в Інфоблоці в правому верхньому куті екрану на головній сторінці сайту.

Для відіграшу враховуються тільки ставки типу «експрес» від 3 подій, де кожен результат має коефіцієнт 1.2 і вище. Відіграш відбувається по порядку. Після відіграшу фрібет стане доступний для використання, а використовувати його можна для здійснення ставок на абсолютно будь-яка подія в розділах «Лінія» і «Лайв».

Більш докладні правила та умови на сайті БК Фонбет. Як бачите – все легко і просто, а відіграти бонус не складе великих труднощів, оскільки на БК Фонбет ви побачите дуже велику кількість ставок для відіграшу свого бонусу.

НЕ РЕКОМЕНДУЄМО

Фонбет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.