Документи для верифікації

Як відомо, майже всі букмекерські контори, покер-руми з казино при першій виплаті запитують копії документів, так звана процедура перевірки особи. Це пов’язано з тим, що у всіх країнах заборонено грати особам що не досягли 18 річного віку, а внекоторих випадках 19 і 21 року. Щоб упевнитися, що ставки ставить і отримує виграш повнолітня людина, букмекерська контора має право запросити на перевірку Ваші документи. Також перевіряється адреса, для того щоб переконатися, що Ви не з країни, де заборонені азартні ігри (наприклад США). Або якщо раптом грають кілька гравців з однаковими ім’ям і прізвищем (наприклад Сергій Петров з різних країн та різних міст) або де адреса має прив’язку до платежу. У букмекерів така процедура ідентифікація особи називається KYC (know you customer). Наведені нижче зразки правильного пакету документів, після перевірки яких до Вас не буде ніколи претензій, вони відправляються один раз і назавжди і видаляються букмекером після перевірки. При першій виплаті або після реєстрації Вас можуть попросити відправити скан паспорта з фотографією. Для цього підтвердження підійдуть такі документи: паспорт, закордонний паспорт, водійське посвідчення, ID Card і навіть військовий квиток. Підійде також і фото з мобільного телефону.
Другим моментом підтвердження особи в букмекерській конторі є перевірка адреси. У деяких букмекерів немає претензій до штампу прописки в паспорті, АЛЕ є маленьке але – іноді прописка заповнена від руки і людина з іншої країни не може ідентифікувати дані. Загально-то можна відправити копію комунального рахунки, рахунок за мобільний зв’язок, іноді прокочують різного роду договору, виписка по рахунку з банку і т.п., головне щоб в документі були вказані Ваші дані та адресу, а також підпис і печатку. Але найсильнішими документом є довідка з банку, вона може бути навіть мовою тієї країни в якій Ви проживаєте. Довідка з банку підходить для будь букмекерської контори, платіжних систем Манібукерс, Нетеллер та ін. Це перевірено, і якщо Ви вже завантажили цю довідку, то повірте до Вас ніколи не виникнуть претензії з боку жодної букмекерської контори, у відмінності наприклад від комунальних рахунків.
Для цього Вам треба просто зробити скріншот операції з поповнення рахунку на букмекерській конторі. Зробити скріншот – на клавіатурі клавіша Print Screen, потрібного відкритого вікна – Alt + Print Screen.
Коли Ви вперше знімаєте гроші або буває навіть при реєстрації, букмекери можуть і мають право попросити скан або копію паспорта, можливо інших документів для підтвердження віку та місця проживання. Давайте все це розберемо по поличках, по простому і доступно. Багато хто ставить питання – чи має право букмекер вимагати копії документів для підтвердження особи? Спочатку неправильна думка. Спочатку треба запитати – чи має право грати в азартні ігри людина якій немає 18 років? Або чи можете Ви взяти кредит у банку без документів? Питанням на питання ми майже відповіли. Всі контори працюють на підставі ліцензії та за законом, де чітко і ясно все розписано. Ще простіше – спочатку покажіть документ, що Вам є 18 і потім грайте скільки влізе, а то раптом Вам немає 18 років, контора ставку прийняла, порушила закон і втратила ліцензію. Доступно? Друга – як контора дізнається, що саме Вам вона виплачує виграш і платить за Вас шалені податки. Перед тим як грати Ви приймаєте правила і умови букмекерської контори. Не подобається – не грайтеся, ніхто силою не змушує. А ще просунуті розумово букмекери, якщо є сумніви в даних, чекають коли виграш буде нормальний і коли людина замовляє виплату – блокують рахунок з грошима. Документи природно не надасте і на гроші потрапили, а контора на 100% права. При реєстрації в букмекерських конторах в обов’язковому порядку запитується інформація про дату народження і підтвердження досягнення повноліття. Які потрібні документи для підтвердження особи в букмекерській конторі і які копії відправляти Ви можете подивитися. Букмекер може запросити у користувача копію документа, що посвідчує особу. При цьому якщо з’ясується, що користувач не досяг повноліття, але при реєстрації вказав неправдиві дані, то всі операції на його рахунку будуть анульовані, незалежно від того були вони виграшними або програшними. При цьому ігровий рахунок користувача блокується без можливості відновлення. Які потрібні документи для підтвердження особи в букмекерській конторі і які копії відправляти Ви можете подивитися на цій сторінці. Також просимо звернути Вашу увагу, що іноді Вас можуть попросити зробити скріншот, що підтверджує Ваш депозит, щоб переконається в тому, що депозит зробили саме Ви.