Бонус до 2500 грн від Паріматч для нових клієнтів

Бонус від Паріматч 100% страховка ставки до 2500 грн. Доступний тільки для нових клієнтів. Скористатися бонусом можна протягом 7 днів з моменту реєстрації. Якщо Ваша перша ставка після активації бонусу програє, Ви отримаєте компенсацію всієї суми ставки. Страховка нараховується протягом 60 хвилин після того як була розрахована ставка.

Умови бонусу від Паріматч

Компенсації підлягає тільки одна ставка ординар або експрес на подію з коефіцієнтом не менше 1.85 за умови, що вона була зроблена і розрахована в період дії акції. Максимальна сума компенсації (повернення) – 2 500 грн.

Щоб мати змогу виведення коштів з ігрового рахунку необхідно поставити суму бонусу в п’ятикратному розмірі на ставках на спорт з коефіцієнтом не менше 1.85 протягом 7 днів з моменту активації бонусної пропозиції. Гра в розділі Betgames та ставки, розраховані з коефіцієнтом менше ніж 1.85, за послугою CashOut, а також ставки типу “Система” не враховуються при відіграшу бонусних коштів.

Бонус вважається відіграним, якщо виконані умови відіграшу або на балансі рахунку залишається сума менше мінімальної суми ставки в валюті ігрового рахунку. 

Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов Акції.

Бонус від Паріматч 2500 грн

Персональна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії Parimatch, які зареєструвалися з 01.02.2021 по 28.02.2021 та активували бонус під час реєстрації. Скористатися бонусом можна на протязі 7 днів з моменту реєстрації. Для цього необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від 100 UAH, підтвердити номер телефону в особистому кабінеті. Максимальна сума бонусу становить: 2500 UAH (українська гривня). Акційним вважається тільки перший депозит. Бонусні кошти будуть нараховані протягом 24 годин. 

Для успішного виведення коштів з твого ігрового рахунку, необхідно поставити суму бонусу в десятикратному розмірі на ставках з коефіцієнтом не менше 1.5 протягом 7 днів з моменту реєстрації.

БК Паріматч лідер на території України і в нашому рейтингу займає одну з найвищих позицій.

Зареєструватись і отримати бонус “Страховка 100%”

Бонус 2500 грн

бонус від паріматч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.