Акція від Betandyou до дня Святого Валенитина

Для участі необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті BETANDYOU. Вносьте депозит більше 5 євро, отримуйте квитки та ставайте учасниками розіграшу призів. Більше депозит – більше квитків. 14 учасників отримають пакет бонусних балів. Акція проводиться з 09.02.2021 по 16.02.2021 включно. Лише зареєстровані учасники можуть брати участь в акції.

Умови акції від Betandyou

Для участі в акції користувач повинен дати згоду на участь в бонусних акціях в Особистому кабінеті в налаштуваннях облікового запису (Налаштування облікового запису – Участь в бонусних акціях). Обов’язкові для заповнення поля: Прізвище та Ім’я, номер мобільного телефону (активація обов’язкова), електронну адресу (email – активація обов’язкова), країна і місто проживання.

Для того, щоб взяти участь в акції і отримувати акційні квитки, необхідно натиснути на кнопку “Прийняти участь” на сторінці акції. Квитки нараховуються автоматично. Акційні квитки накопичуються на протязі усієї дії акції.

Переможець визначається на сторінці акції в таблиці рейтингу гравців в день, наступний за останнім днем ​​акції в (18:00 +3 gmt). Участь можлива тільки для однієї IP-адреси, одного ПК, однієї сім’ї і одного аккаунта.

Якщо компанія BETANDYOU виявить, що стала жертвою шахрайства або відмивання грошей, то компанія BETANDYOU має право закрити акаунт користувача і заморозити залишок на рахунку. Категорично заборонена повторна реєстрація, такі користувачі будуть виключені з даної акції.

При необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи на вимогу BETANDYOU, то бонусне пропозицію і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію по телефону.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на сторінці акції.

Про Betandyou вже є публікація на нашому сайті. Якщо Ви новий клієнт – Вам доступний бонус до 3700 грн на перше поповнення.

Зареєструватись

Акція від Betandyou до дня Святого Валенитина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.