bet365 – найбільший букмекер у світі

Букмекерська контора bet365 є лідером не тільки по прийому ставок на спортивні події, а й лідером у світі ігрового бізнесу взагалі. У Великобританії бет365 займає місце в десятці найбільших приватних компаній. Якщо говорити про популярність сайту згідно рейтингу Alexa, то сайт bet365 стабільно знаходиться у другій сотні, що говорить про величезну популярність відвідуваності, коли інші популярні букмекери і в першу тисячу не входять. Свою діяльність здійснює на підставі ліцензії виданої державними органами Гібралтару. Досягнення і визнання в світі: bet365 протягом останніх 5 років визнаний кращим оператором за підсумками голосування в номінаціях “Ставки на спорт” і “In – Play Sports” (ставки LIVE). На бет365 ставлять ставки і грають більше 20 мільйонів клієнтів. Bet365 пропонує 100 % бонус до 100 Євро (або еквівалент в іншій валюті) для всіх нових клієнтів. Для Великобританії та Ірландії бонус до 200 Євро. Є титульним партнером найпрестижніших футбольних чемпіонатів, таких як Англійська Прем’єр Ліга і Іспанська Прімера. Також bet365 титульний спонсор футбольного клубу “Сток Сіті”.

Спочатку виберіть потрібну вам мову сайту – це робиться вгорі праворуч за посиланням “Language”, також встановіть в якому вигляді будуть відображатися коефіцієнти (поруч з мовою, посилання “Odds”) – європейський, дробовий чи американський. Зареєструватися – “Join now”. Тепер розглянемо пропозиції по ставках. Як бачимо зліва перелік видів спорту та інших подій на які приймаються ставки. Лінія і розпис на події дуже велика, моментальний розрахунок ставок, служба підтримки цілодобово і без вихідних, бонуси і безкоштовні ставки на популярні події, швидка виплата, фінансові ставки, ставки з телефону і мобільних пристроїв. Щоб зробити ставку на бет365 до початку події виберіть вид спорту, потім лігу або змагання і конкретний матч. При натисканні на цей матч Вам покажуть всі ставки які приймаються – починаючи від перемоги або поразки і закінчуючи з яким рахунком закінчиться гра або хто з гравців заб’є останній гол. А тепер ставки “LIVE” на bet365 . При переході на сайт букмекерської контори бет365 Ви відразу бачите по центру список подій і скільки часу тривають матчі, на які приймаються ставки по ходу гри. Вказані поточні коефіцієнти, час і рахунок, а події відмічені маленьким монітором – це означає, що доступна пряма відеотрансляція . Щоб подивитися всі ставки на окремий матч просто натисніть на цю подію (не на коефіцієнт). Ще такий момент – якщо Ви хочете поставити комбіновану ставку “Експрес” або “Систему” – у вікні “BetSlip” виберіть функцію мультиставок. Як ставити і позначення – описано нижче.

Тепер Ви вибрали окрему гру, на яку хочете зробити ставку. Відразу розберемося з кнопками і статистикою. На bet365 при натисканні “Live stream” відкривається відеотрансляція, якщо вона доступна (якщо ні – то список доступних в даний час), кнопка “Match Live” – це текстова трансляція і поточна статистика . Як бачите на скріншоті статистика також показується і вгорі (кутові, картки і тд), а при натисненні на “чоловічка” – стартові склади, заміни та статистика по гравцям. Деякі позначення і переклад. Ставки на тотал (голи, кутові, картки, аути і тд): “Match” – загальний тотал на весь матч, “First Time” – тотал в першому таймі, “Alternative” – альтернативний вибір, тобто можна вибрати будь-який доступний тотал, “Over” – більше, “Under ” – менше, “Exactly” – рівно стільки як зазначено, “2-way” – тотал або більше або менше. “Race” – це ставка на те, хто перший набере зазначену кількість очок, подасть кутових і тд. “Correct score” – точний рахунок. У результаті Ви вибрали, на що хочете поставити, натискаєте на коефіцієнт і праворуч відкривається вікно “BetSlip” з Вашої ставкою, вводите суму і натискаєте “Place bet” (прийняти ставку). Якщо ставка не прийнята з причини зміни коефіцієнта – знову натискайте “Прийняти ” із зміненими умовами або відмовтеся від ставки.

Як і на всіх букмекерських конторах на бет365 теж можна поставити ставки на віртуальний спорт. Доступні – скачки, гонки, футбол, теніс, велоспорт, собачі перегони. Ставити можна до початку і по ходу, доступно кілька ринків і високі коефіцієнти. Методи платежів, за допомогою яких можна поповнити рахунок і замовити виплату на бет365 показані в розділі FAQ “Deposits” та “Withdraw”, а якщо ви зареєстровані на бет365 – в меню “Депозит”. Варто відзначити, що на гаманці Ківі на бет365 виплата не доступна, тільки можна зробити депозит. Поповнення і виплата – мінімум 10 доларів. Мінімальна ставка – 20 центів. Виняток – мінімальний депозит 1 долар для гаманців Ківі і ваучерів Ю-кеш. Поповнити рахунок на бет365 гаманцем Qiwi доступно для жителів України, у яких рахунок на бет 365 в американських доларах. На bet365 є кілька способів платежів і для кожної країни різні. Щодо українських клієнтів, то ми вам рекомендуємо використовувати платіжні пластикові картки – депозит займає кілька секунд, а виплата – не більше 2-х днів. Виплата на на електронні гаманці Скрілл Манібукерс займає не більше 24 годин і Нетеллер не більше 1 години. Для України Нетеллер відкрив доступ до пластикових карт – детальніше у нашому блозі. Замовити виплату в bet365 – натисніть “History”, виберіть “Bank” і ” Withdraw”. Якщо хочете скасувати виплату – там же натисніть “Cancel withdraw”.

Перевірка особистості на бет365 – обов’язково треба відправити скан паспорта і дочекатися підтвердження електронною поштою. Головним моментом, як і на всх конторах вважається підтвердження віку, Вам має виповнитися 18 років. Також зверніть увагу – Вам поштою прийде лист від bet365 , в ньому зазначений Post Verification Code (PVC) – My account – Know Your Customer – це один з варіантів підтвердження адреси, необхідно ввести його у відкрите поле і Ваша адреса підтверджена. Також доступні методи підтвердження – зворотний дзвінок і введення номера паспорта. Це альтернативні методи, якщо ви не зможете підтвердити адресу випискою чи довідкою з банку.