Паралімпійська збірна України з футболу – чемпіон ігор у Ріо

У дев’ятий день виступу українських спортсменів на XV Паралімпіаді-2016, що триває в Ріо-де-Жанейро, національна паралімпійська збірна команда з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу досягла найвищої мети – у фіналі змагань українці перемогли збірну Ірану з рахунком 2:1. Гра проходила у ніч з п’ятниці на суботу на «Деодоро Стейдіум» у Ріо-де-Жанейро. Українці переграли свого суперника по грі. На 26-й хвилині українці повели в рахунку. Автором голу став Володимир Антонюк. Але суперник не здавався і зусиллями Мехді Джамалі вирівняв ситуацію на футбольному полі. Основний час закінчився в нічию – 1:1. І все ж, удача була на боці української збірної. Фінальну крапку на 65-й хвилині поставив Артем Красильников, чим приніс золото нашій команді. Наша команда відкрила першою рахунок, після створила безліч моментів, але м’яч не йшов у ворота Ірану. При цьому, суперник зміг забити і перевести гру в овертайм. Але в додатковий час наші хлопці дотиснули суперника, вигравши поєдинок. За українську збірну голи забили Володимир Антонюк та Артем Красильников. Нагадаємо, раніше українці виграли усі три матчі в групі ( у Ірландії, Великобританії та Бразилії – 6:0, 2:1 і 2:1 відповідно), а у півфіналі розгромили збірну Нідерландів з рахунком 4:0. Тоді Володимир Антонюк зробив «хет-трик». У своєму привітанні Паралімпійським чемпіонам президент ФФУ Андрій Павелко відзначив: «Ось у кого варто навчатися прагненню до перемоги! Хвала героям, які не вказують на труднощі, а демонструють справжній характер, мужність і волю до успіху! Ви – гордість нації і справжній приклад для наслідування!». Таким чином, після 9 днів змагань українці мають в своєму активі 101 медаль (37 золотих, 30 срібних і 34 бронзових).